В результаті реконструкції байдужа до існуючої містобудівної ситуації "радянська" будівля перетворилася в її ключового гравця. Підвішене на третьому поверсі гиганське "еркер-вікно" знаходиться по осі алеї парку Писаржевського, що з'єднує дві важливих міських артерії.
-
- Сергій Євгенович Борисенко
- 2015-02-26 14:24
знову продовжили термін..... як завжди, навіщо я поспішав, в суботу сидів працював.....