2012-06-25 Держархбудінспекцією України та НСАУ підписано меморандум про співпрацю

Документ передбачає залучення представників Спілки архітекторів спільно з посадовими особами Інспекції до планових та позапланових перевірок відповідності проектної документації вимогам законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельним нормам, державним стандартам і правилам під час виконання підготовчих і будівельних робіт; розробленні навчально-методичних та інформаційно-аналітичних матеріалів; проведенні спільних семінарів, науково-теоретичних та науково-практичних конференцій, обговоренні за напрямками і проблемами, що становлять взаємний інтерес. Планується також, що спілка архітекторів України братиме участь в обговоренні проектів нормативно-правових актів, які стосуються законодавства у сфері містобудівної діяльності

Голова Держархбудінспекції України Олександр Рибак на зустрічі з керівництвом Національної спілки архітекторів України 26 червня ц. р. зазначив важливість та своєчасність такої співпраці.  

Також у ході зустрічі обговорювались питання реалізації Закону України № 4220 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності» у контексті професійної діяльності архітекторів.

Президент НСАУ Володимир Гусаков наголосив, що сьогоднішня містобудівна політика накладає на проектувальника додаткову відповідальність та потребує від Спілки пильної уваги у питаннях професійної атестації архітекторів. Тому вирішено провести на базі НСАУ спільний семінар-практикум за участі керівників територіальних органів Держархбудінспекції України та головних архітекторів міст України. 

ДОДАТКИ
МЕМОРАНДУМ між Державною архітектурно-будівельною інспекцією України та НСАУ про співпрацю МЕМОРАНДУМ між Державною архітектурно-будівельною інспекцією України та НСАУ про співпрацю


ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ