2012-09-26 Оголошення про набір творів для участі в конкурсі на здобуття Державної премії України в галузі архітектури 2013 року

Комітет із Державної премії України в галузі архітектури оголошує про початок набору творів архітектури для участі в конкурсі на здобуття Державної премії України в галузі архітектури 2013 року, який буде тривати до 1 листопада  2012 р.

Премія присуджується за: створення видатних житлово-цивільних та промислових архітектурних комплексів, будівель і споруд; роботи в галузі містобудування, ландшафтної архітектури, упорядженості міст і селищ, реставрації пам'яток архітектури і містобудування; наукові праці з теорії та історії архітектури, що мають важливе значення для дальшого розвитку вітчизняної архітектури і містобудування та здобули широке громадське визнання.

Матеріали приймаються за адресою: 03039, м. Київ, просп.40-річчя Жовтня, 50.

Всі роз'яснення та консультації надаються: (044) 524-8715; premarch@nbi.ua.

"ІНСТРУКЦІЯ про порядок подання та оформлення творів на здобуття Державної премії України в галузі архітектури 2013 року" - Див. у Додатку.

ДОДАТКИ
ІНСТРУКЦІЯ про порядок подання та оформлення творів на здобуття Державної премії України в галузі архітектури 2013 року ІНСТРУКЦІЯ про порядок подання та оформлення творів на здобуття Державної премії України в галузі архітектури 2013 року


КОМЕНТАРІ