2013-10-01 ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТІВ II РЕГІОНУ МСА

7–9 листопада 2013 року в Києві відбудеться Зустріч президентів II Регіону Міжнародної спілки архітекторів (МСА).

Нараду відкривають президент МСА Альберт ДЮБЛЕР, Віце-президент ІІ Регіону МСА Деніз ІНЧЕДАЇ, генеральний секретар МСА Мішель БАРМАКІ та керівництво II Регіону МСА.

У Зустрічі беруть участь Перший Віце-президент МСА І Регіону Антоніо РЕВЕРСА, президенти Національних спілок архітекторів і Архітектурних Палат з тридцяти двох країн — учасниць Зустрічі (країни Східної та Центральної Європи, Балкан, країни Ближнього Сходу). Почесних гостей зустрінуть українські колеги — керівництво Національної спілки архітекторів України, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКХ України, представники Конфедерації будівельників України, міської адміністрації, представники провідних вітчизняних архітектурних бюро.

Ключовий захід Зустрічі — конференція НСАУ "Україна в світовій архітектурній спільноті", в якій візьмуть участь запрошені іноземні гості й українські спеціалісти. На порядку денному обговорення світових тенденцій в архітектурі і сприяння інтеграції архітектурного суспільства України в світову архітектуру, визначення шляхів формування Архітектурної палати України і презентації провідних вітчизняних архітекторів. Конференція відбудеться в Центральному будинку архітектора. До уваги гостей і відвідувачів будуть представлені виставки "Українська архітектура за 22 роки Незалежності" і ретроспектива оригінальних проектних матеріалів із колекції НЗ "Софія Київська".

Зустріч президентів II Регіону МСА відбудеться в конференц-залі готелю ”Національний”. Організатори заходу — НСАУ і МСА.

Спеціальний партнер заходу: Всеукраїнська асоціація автоклавного газобетону

Партнери заходу: 

  • Департамент містобудування та архітектури м. Києва
  • Українська академія архітектури
  • Конфедерація будівельників України
  • АВВ 
  • KNAUF
  • Прем'єр Експо

Спеціальний інформаційний партнер: архітектурний журнал А+С

UNION INTERNATIONALE DES ARCHITECTES (UIA)  МІЖНАРОДНА СПІЛКА АРХІТЕКТОРІВ - всесвітня федерація національних професійних об’єднань архітекторів, яку визнають ООН,UNESCO,UN-HABITAT, UNECOSOC, World Trade Organization (WTO). Заснована у 1948 р. в Лозанні.

Члени МСА представлені Національними спілками архітекторів, Архітектурними Палатами та узурповані у  Регіонів: I Регіон — Західна Європа, II Регіон — Східна Європа і Ближній Схід, III Регіон — Америка, IV Регіон — Азія і Океанія, V Регіон — Африка (усього 130 країн, понад 1.300.000 архітекторів світу). 

Діяльність МСА включає в себе проведення міжнародних професійних конгресів, конкурсів, присудження премій і нагород, моніторинг і регулювання діяльності архітекторів. Конгреси МСА проводяться раз на три роки. 24-й Конгрес МСА відбувся в Токіо. Золота Медаль МСА заснована у 1984 р. Золоту Медаль МСА отримали такі всесвітньо відомі архітектори як Рафаель Монео, Рензо Пьяно, Тадао Андо, Альваро Сіза Віейра. Один з важливих векторів діяльності МСА — міжнародні архітектурні конкурси, в результаті яких з’явилися такі будівлі як Центр Помпіду і Національна бібліотека в Парижі, Сіднейська Опера та ін.

Віце-президент НСАУ з міжнародної діяльності Олена ОЛІЙНИК

Тел. +38 (067) 320 62 14

Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю і пресою НСАУ, робота з партнерами Юлія СУПРУНОВИЧ

Тел. + 38 (098) 890 40 51

Приймальня Президента НСАУ:   Тел. + 38 (044) 279 98 08  

Основну програму заходу (6-10 листопада) та Програму конференції НСАУ (7 листопада) див. у ДОДАТКУ (укр., англ., рос. мови).

 

ДОДАТКИ
Program.pdf Program.pdf


ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ