2014-06-02 Документи V пленуму правління НСАУ ХVІІ скликання

16 травня цього року в Центральному будинку архітектора відбувся черговий V пленум правління Національної спілки архітекторів України ХVІІ скликання.

Президент НСАУ В. М. Гусаков і віце-президент НСАУ О. П. Олійник представили пленуму звіт про результати організаційної, творчої та фінансово-господарчої діяльності правління і місцевих організацій НСАУ 2013 року. В доповіді було також презентовано «Головні принципові засади реформування архітектурно-будівельної галузі», що їх підготувала Комісія НСАУ з питань професійної практики архітекторів, з врахуванням позицій, наданих місцевими організаціями НСАУ. Цей документ публікується для обговорення професійною громадськістю.

Сподіваємось на активну участь в процесі обговорення широкого загалу архітекторів, чекаємо пропозицій, зауважень, що безумовно позитивно вплине на формування стратегії діяльності Спілки.

На пленумі також обговорено хід робіт щодо організації діяльності Архітектурної палати НСАУ та її регіональних відділень. Остаточно затверджено «Положення про Архітектурну палату Національної спілки архітекторів України». Віце-президент НСАУ О. П. Чижевський представив проекти «Типового положення про регіональні відділення Архітектурної палати Національної спілки архітекторів України» і «Рекомендації про порядок створення регіональних відділень Архітектурної Палати України І скликання». Запрошуємо колег висловити свою точку зору щодо цих документів.

Документи див. у Додатках.

Зауваження та пропозиції можна розмістити на сайті НСАУ nsau.org (на Форумі або в «Коментарях» до повідомлення). А також надіслати на електронну адресу arhitektor2@gmail.com або факс (044) 279 9808.

 

Правління НСАУ

 

ДОДАТКИ
Принципові засади реформування архітектурно-будівельної галузі.doc Принципові засади реформування архітектурно-будівельної галузі.doc
Положення про Архітектурну палату НСАУ.doc Положення про Архітектурну палату НСАУ.doc
Типове положення Про регіональне відділення Архітектурної палати НСАУ.doc Типове положення Про регіональне відділення Архітектурної палати НСАУ.doc
Рекомендації про порядок створення регіональних відділень Архітектурної палати НСАУ.doc Рекомендації про порядок створення регіональних відділень Архітектурної палати НСАУ.doc
Рішення V пленуму правління НСАУ XVII скликання.pdf Рішення V пленуму правління НСАУ XVII скликання.pdf
Список прийнятих до членів НСАУ.docx Список прийнятих до членів НСАУ.docx
Інформаційний лист.pdf Інформаційний лист.pdf


КОМЕНТАРІ