2014-10-01 В пошуках стратегічних орієнтирів

25-26 вересня в Центральному будинку архітектора відбулася проектно-експертна сесія «Стратегічні орієнтири та механізми реформування архітектурно-містобудівної сфери. Інституційне та правове забезпечення». Її учасниками стали експерти в областях: архітектури, містобудування, конституційного права, державного управління, інвестиційної діяльності, методології, публічної політики. Виступили В.М.Гусаков, В.І.Нудельман, В.А.Нікітін, В.Б.Жежерін, С. Руденко, О.П.Чижевський, О.П.Олійник, Ю.Ф.Худяков та інші провідні представники архітектурно-містобудівного цеху. Модератором сесії був Ю.В.Чудновський.

Національна спілка архітекторів України на тлі драматичних подій, що вимагають рішучих дій, орієнтованих на прорив у майбутнє, ініціює програму глибокого реформування архітектурно-містобудівної сфери в Україні.

Цей проектно-експертний семінар відкрив цикл робіт і заходів з підгтовки та реалізації стратегічно орієнтованих реформ в архітектурно-містобудівній сфері.

Завдання семінару було досить амбітним – спільними зусиллями учасників намітити стратегічні орієнтири та бачення перспективи розвитку архітектурно-містобудівної сфери, а також позначити відповідну роль НСАУ в процесі просування стратегії. Крім того, семінар визначив послідовність кроків по запуску стратегії. 

Олександр БАРАНОВСЬКИЙ

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ