2014-12-12 Відбувся XVIII з’їзд НСАУ

12 грудня 2014 р. відбувся XVIII з’їзд Національної спілки архітекторів України. Він заслухав і обговорив звіт правління НСАУ і звіт ревізійної комісії Спілки, розглянув низку питань, пов’язаних з головними завданнями Спілки, а також питання, які охоплюють основні сфери архітектурної діяльності.

З’їзд визнав роботу правління НСАУ за звітний період задовільною.

Делегати з’їзду обговорили Стратегію розвитку Національної спілки архітекторів на 2015-2017 роки. З’їзд ухвалив взяти за основу цей документ і доручив президії правління НСАУ у 2-місячний термін організувати підготовку та подання на розгляд ІІ пленуму правління НСАУ ХVІІІ скликання план першочергових заходів для реалізації Стратегії з урахуванням висловлених пропозицій, зокрема, положень Меморандуму від правління Львівської обласної організації НСАУ.

З’їзд затвердив зміни та доповнення до Статуту НСАУ, порядок формування керівних органів НСАУ на період до чергового з’їзду НСАУ у 2017 році, а також склади статутних комісій НСАУ: ревізійної, комісії з архітектурної практики, комісії з авторського права та професійної етики архітектора, комісії з питань відзначення державними нагородами України.

Президентом Національної спілки архітекторів України на наступний трирічний термін до чергового з’їзду НСАУ у 2017 р. обрано заслуженого архітектора України, лауреата Державних премій України (1995 р., 2009 р.), дійсного члена Української академії архітектури Гусакова Володимира Миколайовича.

З’їзд ухвалив вважати за доцільне, зважаючи на міжнародну норму, зокрема, Міжнародної Спілки Архітекторів, обмежити обрання президента НСАУ, а також голів правлінь місцевих організацій НСАУ, двома трирічними термінами підряд, починаючи з XVIII з’їзду НСАУ.

Ольга КОСАРЕВА

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ