2015-03-20 Всеукраїнський Форум для архітекторів та проектантів «Опоряджувальні роботи. Вектор розвитку»

19 березня в Домі архітектора відбувся Всеукраїнський Форум для архітекторів та проектантів «Опоряджувальні роботи. Вектор розвитку». На Форумі були присутні понад 50 провідних архітекторів та проектантів з усіх регіонів України.

В ході роботи Форум були обговорені стратегічні питання розвитку нормативної бази опоряджувальних робіт та сучасні будівельні матеріали, які повинні відповідати вимогам архітектурних рішень XXI сторіччя та європейським нормам якості. Серед виступаючих були керівники підрозділів НДІБК, НДІБВ, Методичного центру "Будівництво - сучасні технології". Насиченим та інформативним був месідж А.М.Вєлічко («Хенкель Баутехнік (Україна)») 

В Україні сьогодні відсутнє всеукраїнське галузеве обговорення нормування опоряджувальних робіт, яке б задало цілісне бачення напрямку розвитку та розробки нормативних документів.

Національна спілка архітекторів України спільно з «Хенкель Баутехнік (Україна)», розуміючи  актуальність опоряджувальних робіт для сучасного стану країни започатковує Всеукраїнський Форум архітекторів та проектантів «Опоряджувальні роботи» та має на меті обговорити з Вами, як лідерами проектно-будівельної галузі, питання стратегічного розвитку.

 
КОМЕНТАРІ