2015-05-15 Відбулась конференція «Архітектура і урбанізм; стан і перспективи»

13 травня 2015 року в Центральному домі архітектора пройшла науково-практична конференція  «Архітектура і урбанізм; стан і перспективи».

Конференція мала на меті:

Визначити зміни, що відбулись з змістом та формами організації архітектури , урбаністики, регіонального розвитку України в контексті глобальних трансформацій, стан та проблеми організації архітектурної та урбаністичної діяльності в контексті розвитку України. Важливим розділом була також архітектурна освіта та просвіта. Конференція була спрямована на вирішення завдань Стратегії розвитку НСАУ. В цьому контексті планувалось:

  • Включити як можна більш  архітекторів, урбаністів, представників  влади, бізнесу та громадських активістів в обговорення  та доробку Стратегії
  • Розробити та розгорнути організаційний механізм реалізації Стратегії
  • Задати нову змістовну картину  майбутнього України с точки зору розвитку та провідної ролі сфер архітектури та урбаністики ,відповідної організації всієї сфери архітектурно-урбаністичної та будівельної діяльності. 
  • Донести це нове бачення майбутнього до суспільства, інвесторів, влади, бізнесу, професійних та громадських організацій.
  • Сконцентрувати професійну спільноту на осмислення своєї відповідальної ролі перед майбутнім  України, її суспільства, її архітектури, її міст, її нащадків.
  • Розгорнути роботи щодо змін законодавчої та нормативної бази нашої діяльності

Конференцію відкрила доповідь Віце-прем’єр міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Генадія Зубко. Міністр підкреслив велику роль Спілки в реформуванні архітектурно-будівельної галузі та запевнив, що співпраця влади та НСАУ буде плідною та постійною.

Президент НСАУ В.М.Гусаков у своїй доповіді окреслив коло завдань, що стоять перед Спілкою в найближчі роки. Доповіді зробили також такі відомі архітектори та вчені як В.І.Нудельман та В.Б.Жежерін.

Після роботи в тематичних секціях відбулася презентація ініціатив, конкурсів та подій Спілки, а також презентація Партнера події – фірми КЛІНКЕР-БУД. Результати Конференції були використані при підготовці рішень  Пленуму НСАУ, що відбувся 15 травня 2015 року.

Олександр Барановський, координатор проектів НСАУ

Контактний телефон: (044) 278-11-14;

                                            (050) 351-17-64;

КОМЕНТАРІ