2015-06-11 Відбувся ІІ пленум правління НСАУ XVIII скликання

15 травня ц.р. в Центральному будинку архітектора відбувся черговий ІІ пленум правління Національної спілки архітекторів України XVIII скликання. Пленум схвалив в цілому Програму діяльності НСАУ на 2015-2017 роки і доручив редакційній комісії пленуму доопрацювати документ з урахуванням наданих зауважень і пропозицій для затвердження президією правління НСАУ.

Були також схвалені в цілому документи: Положення про групу стратегування НСАУ, Положення про Експертну раду НСАУ і Положення про Інститут архітектури, урбаністики та регіоналістики НСАУ. Ці документи також мають бути доопрацьовані з урахуванням наданих зауважень і пропозицій та подані на затвердження президією.

Пленум розглянув деякі проблеми архітектурно-будівельної галузі України і висловив думку щодо необхідності зміцнення діалогу з владою. Ухвалено звернутися до віце-прем’єр-міністра Зубка Г.Г. щодо проведення зустрічей-нарад обох сторін для обговорення пропозицій з реформування нормативно-правової бази архітектурно-будівельної сфери України.

Пленум обговорив деякі питання академічної освіти у вищих учбових закладах України, схвалив Комплексну програму архітектурної освіти та просвіти і визнав за необхідне довести пропозиції НСАУ до Міністерства освіти і науки України.

Пленум затвердив: розподіл обов’язків між президентом і віце-президентами НСАУ; персональний склад президії правління НСАУ XVIII скликання; керівні склади статутних комісій НСАУ.

Були розглянуті та схвалені зразки авторських договорів замовлення на створення твору архітектури та форми угоди між співавторами твору архітектури, а також обговорені інші різні питання.

Документи, прийняті пленумом:  

І. Рішення ІІ пленуму правління НСАУ XVIII скликання

ІІ. Додатки до Рішення:

1. Розподіл обов’язків між Президентом і віце-президентами НСАУ.

2. Президія правління Національної спілки архітекторів України XVIII скликання.

3. Комплексна програма архітектурної освіти та просвіти.

4. Керівні склади статутних комісій НСАУ.

5. Зразки авторських договорів замовлення на створення твору архітектури та угоди між співавторами твору.

6. Список архітекторів, прийнятих до членів НСАУ за поданням правлінь місцевих організацій.

Документи див. у розділі: РІШЕННЯ ПЛЕНУМІВ ПРАВЛІННЯ НСАУ НОРМИ І ДОКУМЕНТИ

 

КОМЕНТАРІ