2016-07-07 ДІПРОМІСТО: урочисте засідання, присвячене Дню Архітектури України

4 липня в приміщенні інституту ДІПРОМІСТО відбулося урочисте засідання, присвячене Дню Архітектури України. Крім керівництва НСАУ, провідних проектних інститутів та архітектурних бюро були присутні Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, заступник голови комісії Верховної ради України Дмитро Андрієвський та інші високопосадовці.

Геннадій Зубко, вітаючи архітекторів, відмітив, що сьогодні архітектурна спільнота має взяти на себе лідерство у побудові нової України з точки зору впровадження нових підходів до планування архітектури територій, інфраструктури, впровадження інвестиційних проектів. Та, найголовніше, нинішнє покоління українських архітекторів, створюючи обриси нової України, сучасної та європейської, може стати лідерами в інтеграційних прагненнях нашої держави до Європейського союзу.

«Ми маємо створити хаб для комунікацій в архітектурній спільності. У нас є проектні інститути, є спілка архітекторів, яка отримала статус саморегулюючої організації. Тепер потрібна ініціатива архітекторів щодо змін у законодавстві та нормативних документах, імплементації європейських стандартів, розробки сучасних інвестиційних та інфраструктурних проектів – всього того, що необхідно збудувати у майбутній Україні», — наголосив Геннадій Зубко.

В ході засідання відбулося урочисте вручення грамот Національної спілки архітекторів України. Їх отримали Михайло Гершензон, Олександр Московчук та Володимир Шевченко. Дипломами НСАУ були нагороджені:

Архітектурний факультет КНУБА, з нагоди 75-річчя та за вагомий внесок в справу архітектурної освіти;

Група архітекторів, що реалізували проект «Толока», з пошуку концепції житла для переселенців зі Сходу:

-         Андрій Богданов;

-         Олена Дуброва;

-         Олег Гречух;

-         Світлана Кобзєва;

-         Ігор Паламарчук;

-         Дмитро Паламарчук;

-         Вадим Куцевич;

-         Генадій Нестеренко;

-         Генадій Фаренюк;

-         Володимир Шевченко;

-         Марія Шевченко

 

Олександр Барановський

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ