2012-03-29 Засідання Погоджувальної комісії

В п’ятницю, 30 березня, в Київській міській раді відбулось засідання Погоджувальної комісії для узгодження спірних питань між громадськістю і замовником Генерального плану міста Києва. В засіданні взяв участь президент НСАУ Володимир Гусаков.

Погоджувальна комісія утворена рішенням Київської міської ради від 01.12.2011 № 764/7000, відповідно до вимог Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” та постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 „Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, з метою розгляду пропозицій громадськості, рішення про врахування яких розробник і замовник Генерального плану міста Києва та його приміської зони до 2025 року не можуть прийняти самостійно або мають місце спірні питання.

Розгляду та врахуванню при розробці проекту Генерального плану підлягають пропозиції, які містять обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України, будівельних норм, державних стандартів та правил.

На порядку денному було оголошення складу Погоджувальної комісії, затвердження її регламенту, оголошення переліку питань, які надійшли на розгляд комісії, та ін.

Згідно з додатком до рішення Київради 01.12.2011 № 764/7000, до складу Погоджувальної комісії серед інших осіб увійшли члени НСАУ: президент НСАУ В. М. Гусаков, віце-президент НСАУ О. П. Олійник, С. А. Целовальник, А. С. Миргородський, В. Г. Штолько, Є. Ю. Лішанський, М. М. Дьомін, Л. П. Скорик, Т. Ф. Панченко, В. В. Приймак, Я. Я. Дігтяр, О. І. Жовква. 

КОМЕНТАРІ