2017-12-22 22 грудня 2017 року відбувся XX звітно-виборчий з’їзд НСАУ

22 грудня 2017 року в Центральному будинку архітектора відбувся XX звітно-виборчий з’їзд Національної спілки архітекторів України.

У роботі ХХ з’їзду НСАУ взяли участь та виступили з вітальним словом гості: президент Будівельної Палати України, Герой України П. С. Шилюк, голова Громадської ради при Мінрегіоні України П. М. Міхайліді, перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців С. М. Прохоров.

Делегатам і гостям ХХ з’їзду була представлена звітна доповідь президента Спілки В. М. Гусакова «Про роботу правління НСАУ за період 2015-2017 рр.», в якій надано аналіз виконання положень Стратегії НСАУ в контексті розвитку сфери архітектури і урбаністики (2014 р.).

Делегатами ХХ з’їзду прийнято стратегічні напрямки діяльності Спілки на 2018-2020 рр., внесено зміни і доповнення до Статуту НСАУ, обрано статутні комісії, затверджено новий склад правління та президії правління НСАУ.

Одним з головних питань ХХ з’їзду було обрання президента Спілки на наступний трирічний термін. На посаду президента було висунуто два кандидати: це чинний президент НСАУ, заслужений архітектор України, лауреат Державних премій України в галузі архітектури, кандидат технічних наук В. М. Гусаков, і начальник управління містобудування та архітектури Дніпропетровської обласної державної адміністрації, головний архітектор області, заслужений архітектор України І. В. Богданов. В результаті таємного голосування на ХХ з’їзді НСАУ президентом Спілки було обрано Володимира Миколайовича Гусакова.

Партнери НСАУ на ХХ з’їзді:

  • Хенкель Баутехник Украина – марка Церезит – виробник будівельних сумішей
  • КНАУФ – виробник гіпсокартонних систем та матеріалів на основі гіпсу
  • КАПАРОЛ Україна – виробник фарб
  • СІЛТЕК – виробник систем утеплення
  • Термастіл Україна – виробник сталевих конструкцій швидкомонтованих будівель
  • Бауміт Україна – виробник будівельних сумішей
  • ФДМ груп – вентильовані фасади ГЕНТАШ
  • МедіаПрайсЦентр – маркетингова компанія, організатор конкурсів та архітектурних подій.

Інформаційні партнери:

Журнал А+С, Будівельний журнал, журнал ПрофіБілд

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ