У 2006 році з відзнакою закінчила Харківську національну академію міського господарства, здобула диплом магістра архітектури. Протягом трьох років працювала у ТОВ «Інститут Харківпроект» під керівництвом заслуженого архітектора України Чечельницького Павла Георгійовича. Під час роботи у «Інституті Харківпроект» створила низку робіт у авторському колективі із Чечельницьким П.Г. У 2009 році була прийнята до НСАУ.
Наразі працює у представництві міжнародної архітектурної компанії Chapman Taylor у Києві. Розробляє спільні проекти із європейськими фахівцями, здобуває досвід у міжнародних архітектурних проектах. Представляє свої індивідуальні роботи на українських і міжнародних конкурсах.
| № | Робота | Конкурс | Номінація | Місце | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Проект готелю "Інтерконтиненталь" у м. Єреван, Вірменія | Премія Національної спілки архітекторів України, ІНТЕР`YEAR | будівлі, комплекси та споруди |