Заявка
ДОДАТКИ
1.pdf 1.pdf
Квитанція.jpg Квитанція.jpg


ФОТОГАЛЕРЕЯ
1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

АНОТАЦІЯ

В Україні було створено проект Дзеркального  палацу  – Palazzo.

Театр-ресторан Palazzo -  класична адаптована версія відомого “Spiegeltent”, традиційного датсько-бельгійського  шатра 19 століття.

Протягом 100 років унікальні Дзеркальні палаци були місцем проведення творчих зустрічей, культурних заходів і різноманітних розваг. Зараз у світі існує лише декілька подібних споруд.

В основі проектування закладено принцип спорудження Дзеркальних палаців 19 сторіччя, але конструкція була повністю модернізована та розроблена з урахуванням сучасних технологічних можливостей. Над її розробкою працювали інженери, конструктори, архітектори студії loft buro під керівництвом Олега Волосовського.

Конструкція будівлі – металевий каркас без центральної осі, розбірний та мобільний. Протягом трьох днів каркас повністю розбирається і транспортується у двох потужних автомобілях, у котрих також розміщено весь інтер’єр  (обладнання, освітлення, декор).

Основним технічним завданням було створити конструкцію, зручну для експлуатації в різноманітних кліматичних умовах, тому що турне театру-ресторану проводилося по всій Європі, Росії, а зараз - в Азії.  Було розроблено системи вентиляції, враховано вітрові та снігові навантаження, пожежні норми. Конструкція пройшла сертифікацію у Європі.

У тектоніці та деталях фасадів використовувались традиції та пропорції  українського бароко.

По периметру театру розміщено 720 дзеркал, що створюють 3D  ефект  та візуально збільшують  об’єм приміщення . Колони, також декоровані дзеркалами, практично розчиняються у внутрішньому просторі.

Ресторан розраховано на 250 відвідувачів.  Столики розміщено навколо сцени на трьох рівнях таким чином, що практично з кожної точки приміщення зручно спостерігати за виставою.

Сьогодні Palazzo знаходиться на гастролях у Таїланді у місті Пхукет.

Слава Україні та її людям з  золотими руками!

КОМЕНТАРІ
знову продовжили термін..... як завжди, навіщо я поспішав, в суботу сидів працював.....
Егоїзм та заздрість людину не прикрашають.
до О В Гусакова....подивився минулі роботи Кудіна.... в мене не виникло питаннь що до іх якості.... пристойні роботи...
але сроки треба витримувати.... щоб розмов не було... як кажуть, хто не встиг тот спізнився...