"Jazz удвох" (Тібо Фальк - Франція, ф-но; Олексій Крупський - Україна-Німеччина, гітара). Фото, відеозапис.

10.10.2012 у ЦБА відбувся концерт "Jazz удвох" (Тібо Фальк - Франція, ф-но; Олексій Крупський - Україна-Німеччина, гітара). 

Організатори: Товариство АРХІТЕ, КОНСАУ.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ