27 лютого 2013 року пішов з життя ветеран і активний член Спілки, Заслужений архітектор України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, автор багатьох відомих в Києві архітектурних творів, Набок Юрій Михайлович (народився 20 липня 1933 року). Добра, чуйна, порядна людина, відомий в Україні майстер архітектурної справи. Національна спілка архітекторів України і Київська організація НСАУ висловлюють щире співчуття рідним, близьким, товаришам по роботі й спілкуванню з приводу цієї тяжкої втрати.