Пішов з життя колишній головний архітектор міста Суми Юрій Кобиляков

У ніч з 27 на 28 серпня пішов з життя заслужений архітектор України, колишній головний архітектор міста Суми Юрій Кобиляков.

За повідомленням Сумської організації НСАУ, причиною смерті стали проблеми з серцем.

Народився відомий сумський архітектор 10 липня 1947 року в м.Ворожба Білопільського району у родині вчителів. У 1971 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут, служив у лавах Радянської Армії. З 1972 року працював на різних посадах у Сумській філії інституту «Укрміськбудпроект». З 1990 по 2001 роки займав посаду головного архітектора м.Суми, був депутатом Сумської міської ради. За його проектами побудовані будівлі обласної наукової бібліотеки, молодіжного центру «Романтика», а також забудовувалася вул. Харківська.

НСАУ висловлює співчуття рідним і близьким Юрія Степановича.

ДОДАТКИ
Співчуття.pdf Співчуття.pdf


ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ