Генеральне консульство України у м. Чикаго (США) повідомило про те, що мерією міста прийнято рішення щодо проведення з 1 жовтня 2015 року по 3 січня 2016 року масштабної міжнародної архітектурної виставки "Чиказька бієнналє" (Сhicago Architecture Biennial), яка проходитиме під гаслом "Сучасний стан розвитку архітектури" (The State of the Art of Architecture).
Організаторами виставки є Міська рада Чикаго, фонд "Graham Foundation" і Оргкомітет заходу "Сhicago Architecture Biennial". Одним зі спонсорів стала компанія "British Petroleum", яка вже виділила на проведення виставки 2,5 млн дол. США.
В основу заходу покладено ідею Венеціанської бієнналє, але на відміну від неї, організатори планують влаштувати замість національних павільйонів кілька міжнародних виставкових просторів, об'єднаних спільною темою. Вони будуть розміщені у Культурному центрі Чикаго, Мілленіум-парку і наближених до них районах центральної частини міста.
За планами організаторів, захід має стати масштабною професійною платформою для вивчення нових тенденцій та ідей, а також обговорення перспектив щодо реалізації значних проектів у сфері архітектури.
Детальніша інформація щодо заходу розміщена на сайті: www.chicagoarchitecturebiennial.com
Директор Департаменту світового українства та культурно-гуманітарного співробітництва Л.В. Дір