28 вересня о 19-00 Костянтин Віленський (Україна-Польща) та Національний ансамбль солістів "Київська камерата"

Програма "Від Баха - до Гершвіна". Класика у джазових обробках.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
КОМЕНТАРІ