2012-07-22 м. Хмельницький: актуальні проблеми суб’єктів будівельної діяльності

5 липня 2012 року в м. Хмельницькому було проведено Круглий стіл з обговорення актуальних проблем суб’єктів будівельної діяльності, пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, в світлі вимог сучасного законодавства. Засідання відбулось з ініціативи Хмельницької обласної організації НСАУ, Хмельницьких обласних осередків Гільдії інженерів проектувальників України, Гільдії інженерів технагляду України та за участю представників Інспекції Державного архітектурного контролю у Хмельницькій області, Хмельницької філії ДП „Укрдержбудекспертиза”, Управління регіонального розвитку, містобудування, архітектури та містобудування Хмельницької обласної державної адміністрації .

З метою обговорення та розвитку співпраці між різними регіонами пропонується для ознайомлення Спільне рішення цього засідання. Див. текст у додатку. 

ДОДАТКИ
Спільне рішення Круглого столу з обговорення актуальних проблем суб’єктів будівельної діяльності Спільне рішення Круглого столу з обговорення актуальних проблем суб’єктів будівельної діяльності


КОМЕНТАРІ