Шановні колеги!
Першого липня архітектурна громадськість нашої країни відзначатиме своє професійне свято – День архітектури України.
З цієї нагоди від імені президії правлінн НСАУ і від себе особисто хочу привітати вас з цим чудовим святом!
Мета праці архітекторів – створення високохудожніх і якісних за методами будівництва новобудов.
Від вашого професіоналізму, майстерності і сумління залежать рівень комфортності життя наших громадян і престиж держави.
Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, нових цікавих і яскравих проектних рішень і їх здійснення.
Попри всі негаразди і труднощі нашого часу, я закликаю всіх вас зберігати і примножувати наші творчі здобутки, розвивати громадську активність і дружні стосунки, відповідальне відношення до архітектурної справи!
Нехай ваша творча праця буде радісною і плідною, нехай вона приносить вам задоволення, вдячність оточуючих і впевненність у завтрашньому майбутньому!
З святом!