Шановні колеги архітектори!
Від імені Національної спілки архітекторів України і від себе особисто вітаю Вас з нашим професійним святом – Міжнародним Днем Архітектури 3 жовтня (першій понеділок жовтня)!
Від нас, зодчих, від нашої майстерності, сумління і відповідальності залежить створення високохудожніх об’єктів архітектури, збалансований розвиток територій і населених пунктів, збереження унікальних пам’яток культурної спадщини, а це в свою чергу сприяє економічному і соціальному розвитку України, послуговує потужним генератором національної самобутності, культури та духовності народу.
Бажаю Вам творчого натхнення, нових цікавих замовлень, високопродуктивної праці, яскравих успіхів, здоров’я та особистого щастя!