Дорогі колеги!
Від імені правління НСАУ, себе особисто і співробітників апарату правління Спілки щиро вітаю і поздоровляю вас с наступаючими чудовими святами Нового 2014 року і Різдва Христового!
Прийміть мої найкращі побажання міцного здоров'я, оптимізму і наснаги на шляху реалізації всіх ваших творчих задумів і професійних здібностей, родинного щастя!
Хай наступний рік буде добрим і принесе усім нам гарні новини, здійснення наших сподівань на мир, злагоду і благополуччя в наші сім'ї і країну!